FİRMAMIZ HAKKINDA

Organize sanayi bölgesinde 4500 m² alanda kurulu fabrikamızda, gelişmiş teknolojik altyapı ve uzmanlaşmış işgücü sayesinde ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak çeşitli varyantlarda ev mobilyaları tasarlayıp üretimini yapmaktayız.

Ürün çeşitliliğini; Moda, ihtiyaç ve beklentiler paralelinde farklı tasarımlarla arttırırken, kullanacağı malzemeleri büyük bir titizlikle seçmektedir. Zevk ve konforu maksimize edecek malzemeleri en iyi şekilde birleştirerek kullanıcının beğenisine sunmaktadır.

Ticari ilişki içerisinde olduğumuz firmalara ürün desteği ve satış sonrası hizmet konusunda yardımcı olmak için şirketimiz bünyesinde özel SSH birimi kurulmuştur. Zaman kavramına hassasiyetle dikkat edilerek ürünler zamanında teslim edilmektedir.

Kalite politikası olarak; hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır

Beğeni alan her yeni ürün, bizi daha iyisini ve daha gelişmişini yapma yolunda destekleyici güç olmaktadır. Yarınlar için firmamız aynı süratle sektördeki gelişimine devam edip ürün çeşidine ürünler katarak güvenilir ve tercih edilir yapısını sürdürme yolunda ilerlemektedir.

Copyright 2015 © Maya Avangard Mobilya | Tüm Hakları Saklıdır

YUKARI